TIPY A TRIKY | Kľúčom je poznanie štruktúry predmetov a ich tém

Alfou a omegou maximálne efektívneho používania obsahov online učebne eAutoškoly  inštruktormi, je znalosť toho, aká téma sa v ktorom module nachádza.  Na tento účel je v strednom stĺpci na úvodnej stránke, samostatný baner s názvom  >> ONLINE UČEBŇA – vzdelávací systém.  Už v úvodnom maily, po zakúpení ročnej licencie, vám zasielame email, v ktorom vám odporúčame venovať aspoň hodinku času spoznaniu tohto prehľadu a ihneď môžete aktívne naviesť svojich žiakov, kde nájdu akékoľvek učivo, ktoré si môžu prebrať buď pred samotnou hodinou teórie (predpripravia sa), alebo zopakovať to isté učivo po hodinách teórie doma. Prípadne, keď sa učia na skúšky.

Ak sa zaujímate o eAutoškolu viac, prezrite si naše >>Ponuka ročných licenčných prístupov a služieb CDVaE pre vás – do učebne aj pre vašich žiakov na doma.

-ver-

Be the first to comment

Leave a Reply