Ste po skončení kurzu v autoškole a predsa sa obávate výjsť na cesty? Máte strach šoférovať napríklad po traumatickej dopravnej nehode? Alebo ste dlho nešoférovali a potrebujete si to najprv vyskúšať s doprovodom? Prípadne sa chcete naučiť jazdiť zodpovedne, ekologicky a bezpečne?

Ak ste na ktorúkoľvek otázku odpovedali áno, môžete využiť naše služby osobného inštruktora a kouča. Zostavíme vám učebný a tréningový plán na mieru tak, aby ste čo najskôr mohli zahodiť tieto a podobné starosti, získať vedomosti, sebavedomie a praktické zručnosti priamo v cestnej premávke. To všetko v pohodovej atmosfére a s trpezlivosťou. Budeme sa učiť v online učebni, jazdiť po meste a pilovať tak celkové vodičské schopnosti, aby ste vnímali jazdenie ako príjemnú a užitočnú činnosť.

V prípade záujmu nás kontaktujte:
Jaroslav Verlík, inštruktor
email: info@eautoskola.sk
tel. 0948 203 003