Centrum dištančnej výučby a elearningu (CDVaE) pri eAutoškole.sk vzniklo ako inovatívny ucelený vzdelávací systém vzdelávania žiakov autoškôl a účastníkov kurzov KKV. Služby CDVaE pozostávajú z troch základných komponentov, z ktorých si vyberte tú, ktorá najviac vystihuje vaše predstavy o modernom a efektívnom digitálnom vzdelávaní vo vašej autoškole / školiacom stredisku KKV.

Môžete si zvoliť formu:

1. Ročnej licencie, na jediné meno a heslo, na celý rok a pre všetkých vašich žiakov a inštruktorov bez obmedzenia. Do učební k projekcii, ale aj pre žiakov na doma. Do PC, tabletov aj smartfónov. VIAC INFO:

2. K ročnej licencii si u nás môžete zaobstarať aj Žiacke kontá k ročnej licencii, pre dištančnú výučbu. Každý žiak získa vlastné žiacke konto a inštruktor/učiteľ tak môže žiakom zadávať výučbové témy a z učiteľského konta (ročnej licencie) sledovať v ich žiackych kontách absolvovanosť / neabsolvovanosť zadaných úloh, aby ste sa presvedčili, že vaši žiaci sa skutočne učia a zároveň získate podklady pre prípad kontroly. VIAC INFO:

3. Do tretice, v prípade, ak v elearningu a dištančnej výučbe nie ste  doma, budeme pre vašu autoškolu žiakov pripravovať my Výučbou žiakov elearningom, ako aktívnu vzdelávaciu službu k ročnej licencii. VIAC INFO:

Potrebujete poradiť?
INFOLINKA: 0948 203 003
EMAIL: info@eautoskola.sk