Centrum digitálnej výučby a elearningu (CDVaE) pri eAutoškole.sk vzniklo ako inovatívny ucelený vzdelávací systém vzdelávania žiakov autoškôl a účastníkov kurzov KKV. Služby CDVaE pozostávajú z troch základných komponentov, z ktorých si vyberte tú, ktorá najviac vystihuje vaše predstavy o modernom a efektívnom digitálnom vzdelávaní vo vašej autoškole / školiacom stredisku KKV.

Môžete si zvoliť formy:

1. Ročnej licencie, na jediné meno a heslo, na celý rok a pre všetkých zmluvných inštruktorov bez obmedzenia. Používajte neobmedzene výučbové obsahy v učební k projekcii na prezenčnej výučbe, alebo k online prenosu pri dištančnej výučbe.

2. K ročnej licencii si u nás môžete zaobstarať aj Žiacke kontá k ročnej licencii. Každý žiak tak získa vlastné žiacke konto a inštruktor/učiteľ tak môže  žiakom zadávať výučbové témy na dovzdelávanie v prípade neúčasti na hodinách, k opakovacím hodinám, príprave na záverečné skúšky, testovaniu a podobne:

3. Do tretice, v prípade, ak v dištančnej ani elearningovej výučbe nie ste  doma, môžeme pre vašu autoškolu žiakov pripravovať my, v rámci riadnej zmluvnej spolupráce na živnosť alebo dohodu s našim inštruktorom autoškoly (rozsah AM, B,C,D,T) ako aj lektorom ku kurzom KKV (schválený kompletný rozsah cieľov).

VIAC INFO:

Potrebujete poradiť?
INFOLINKA: 0948 203 003
EMAIL: info@eautoskola.sk