PRE AUTOŠKOLY A ŠKOLIACE STREDISKÁ KKV

Centrum digitálnej výučby a elearningu (CDVaE) pri eAutoškole.sk vzniklo ako inovatívny ucelený systém digitalizácie vzdelávania žiakov autoškôl a účastníkov kurzov KKV. Služby CDVaE pozostávajú zo štyroch základných komponentov, z ktorých si vyberte tú, ktorá najviac vystihuje vaše predstavy o modernom a efektívnom digitálnom vzdelávaní vo vašej autoškole / školiacom stredisku KKV. Odporúčame digitalizovať sa naraz a efektívne, realizáciou celého programu CDVaE!

KOMPONENTY A SLUŽBY CDVaE:

1. ROČNÉ LICENCIE: Na jediné meno a heslo získate prístup do online učebne, na celý rok a pre všetkých zmluvných inštruktorov vašej autoškoly / školiaceho strediska KKV, bez obmedzenia. Používajte kompletné a okamžite aktualizované výučbové obsahy k projekcii na prezenčnej výučbe v učebni – pre všetky skupiny vodičských kurzov aj kurzov KKV. Viac info:

2. ŽIACKE KONTÁ V ROČNEJ LICENCII A OSOBNÉ INDIVIDUÁLNE PRÍSTUPY: Každý žiak týmto získa vlastné žiacke konto a inštruktor/učiteľ tak môže  žiakom zadávať výučbové témy k samostatnému štúdiu na hodinách teórie, ale aj na dovzdelávanie v prípade neúčasti na hodinách, k opakovacím hodinám, príprave na záverečné skúšky, testovaniu a podobne: Viac info:

3. LEKTORSKÉ SLUŽBY A INDIVIDUÁLNE DOUČOVANIE: V prípade, ak v elearningovej výučbe nie ste doma, alebo vaši žiaci potrebujú extra pomoc, môžeme pre vašu autoškolu vašich žiakov pripravovať my, v rámci riadnej zmluvnej spolupráce na živnosť alebo dohodu s našim inštruktorom autoškoly (rozsah AM, B,C,D,T) – schválený je rozsah až do 50% hodín teoretickej výučby, stále online! Viac info:

4. TABLETOVÉ UČEBNE: V neposlednom rade vám ponúkame možnosť vybavenia vašej učebne tabletovou sadou za výhodné množstevné ceny. Nasadíme do nich žiacke kontá a môžete digitálne začať. Zapojíte žiakov do vzdelávania teórií vlastnou aktivitou, odbremeníte sa zložitým vysvetľovaním a prejdite na hodinách viac ku konzultáciám a príprave na skúšky. Viac info:

>> Online objednávka

Súčasťou služieb CDVaE sú:

  • plná technická a výučbová podpora vzdelávania,
  • zaškoľovanie a nasadenie priamo u vás, alebo online,
  • aktualizačné webináre.

Potrebujete poradiť?
INFOLINKA: 0948 203 003
EMAIL: info@eautoskola.sk
(v prípade nezdvíhania vzdelávame, zavoláme späť!)