MÁJ 2024 | Novinky a vylepšenia v online systéme eAUTOŠKOLA.sk / JVSCD.sk

Májový prehľad noviniek v online systéme JVSCD.sk sa bude niesť predovšetkým v znamení úprav a rozšírenia cvičných testových aplikácií v predmete KKV (konkrétne oddiel 13e).

  • Doplnili sme nové skúšobné otázky, ktoré sa začali objavovať v záverečných testoch na skúškach KKV. Ak máte otázky, ktoré sa vám zdajú ako nové, pošlite nám ich na info@jvscd.sk. Samozrejme, zaručujeme absolútnu diskrétnosť – lektori lektorom )))
  • Testové aplikácie v KKV získali novú možnosť prehľadu absolvovanosti tej-ktorej otázky, aby si účastníci kurzov KKV vedeli prehľadnejšie overiť, ktoré otázky už absolvovali a ktoré nie. Prehľad je zobrazovaný ikonkami a je súčasťou ponuky Zoznam otázok / Absolvovanosť, v ľavej hornej časti každej testovej aplikácie.
  • V máji sme rozbehli výrobu novej aplikácie do kurzov KKV – PRAKTICKÁ OBSLUHA INTELIGENTNÝCH TACHOGRAFOV verzie 4.0 a 4.1 (úplne najnovší), v ktorej sa účastníci podrobne oboznámia s princípmi fungovania tachografu, ikonkami a ich významom a základnými pracovnými postupmi pri zadávaní dodatkov, tlači výtlačkov a ďalších úkonoch.

-ver-