Vážení kolegovia z Košíc a okolia, chceme vám touto cestou oznámiť, že sme otvorili priestrannú servisnú garáž pre vozidlá autoškôl z nášho regiónu, situovanú v Haniske pri Košiciach (6 km od Košíc). V modernej hale pre 6 vozidiel naraz si môžete svojpomocne alebo s našim pracovníkom urobiť nielen bežnú údržbu, čistenie a dezinfikovanie, ale aj servisné opravy, opravy karosérií, výmenu a skladovanie kolies, náhradných dielov a podobne.

Vybavenie garáže:

 • kapacita pre 6 osobných vozidiel alebo SÚV naraz,
 • vhodná aj pre opravy a údržbu nákladných vozidiel či autobusov,
 • k dispozícii miestnosť s kuchynkou, sociálne zariadenie, teplá aj studená voda,
 • prípojka aj pre 380 V,
 • v zime plynové alebo drevené vykurovanie,
 • dostatočná vonkajšia plocha pre pristavenie.

Pracovné vybavenie:

 • pracovné stoly a stoličky, pracovný stôl so zverákom,
 • náradie a vybavenie pre bežnú údržbu (sady kľúčov a náradí),
 • náradie pre čistenie – priemyselný vysávač, základná wapka
 • leštičky, korektory a kozmetika pre opravy a ošetrovanie laku,
 • klampiarska výbava,
 • sada pištolí na striekanie farieb, lakov a iných hmôt aj s kompresorom,
 • zváračka (invertor),
 • pieskovačka a ďalšie.

Garáž si môžete prenajať na požadovaný počet hodín alebo dní, prípadne zmluvne celoročne a vykonávať činnosti podľa vašej potreby. Prípadne sa môžete objednať na činnosti u nášho pracovníka, ktorý ich prevedie na zakázku.  Uvítame menší ale pravidelný okruh používateľov. Garáž však môžete využiť aj jednorázovo. Rozumnú cenu si  dohodneme vždy -:))).

VIAC INFO A OBJEDNÁVKY: tel. 0948 203 003, email: info@eautoskola.sk