Takto šoférovala opitá vodička, ktorá v nedeľu zabila 20-ročnú ženu

TREBIŠOV – Polícia na výstrahu zverejnila video z nedeľnej jazdy opitej vodičky v Trebišove na východnom Slovensku. Video natočila posádka vozidla, ktoré išlo za ňou. Žiaľ, táto nezodpovedná jazda – údajne v rýchlosti asi 130 km/hod. – neskončia šťastne. Opitá 30-ročná žena v Peugeote s 2,5 promilami v krvi počas krkolomnej jazdy po celej šírke cesty nabúrala do protiidúceho auta, ktoré viedla 20 -ročná vodička, študentka kynológie. Je mŕtva. Zbytočne vyhasol život mladej ženy. Pre všetkých zodpovedných vodičov je toto nepochopiteľné nešťastie a tragická výstraha toho, čo dokáže alkohol so zmyslami človeka za volantom. Zároveň je to aj memento pre žiakov autoškôl – toto nie je filmová fikcia. Pozeráte sa do očí ozajstnej smrti. Buďte na cestách zodpovední a triezvi…

Be the first to comment

Leave a Reply