Kuriozita: Opitá matka s dcérou sa zrazili a do kamier si družne vtipkovali…

Ani my v redakcii sme neodolali pokušeniu zvečniť na našom portáli na večnú hanbu sveta kurióznu dopravnú nehodu dvoch opitých ženských – matky a dcéry z Prešova, ktoré sa zrazili za bieleho dňa, obe nechutne opité. Matka, prešovská očná lekárka, bez okolkov potvrdila, že chľastala vodku a jej podarená dcérenka zakontrovala, že na východe to je normálne a oni držia spolu.  Obe dámy sa vyškierali do kamier a chceli sa fotiť s policajtmi. ,,Vtipné“ dámy sudca odmenil symbolickou podmienkou a odobratím vodičákov na dva roky. Smiešny trest pre osoby, ktoré sa zjavne potácajú na hrane sociálnej deštrukcie. Lekárka totiž predčasom zavrela ambulanciu a ani sa neunúvala o tom informovať úrady. Dcéra zasa údajne pod vplyvom alkoholo už mala nehodu, pri ktorej poškodila zaparkované autá.

Nakoniec, pozrite si nasledujúce video, ktoré videlo za jediný deň takmer jeden a pol milióna ľudí. Na youtube už môžete nájsť aj rôzne paródie od škodoradostných spoluslovákov -:)

Be the first to comment

Leave a Reply