O problémoch v cestnej doprave – aké by to bolo bez autobusov a kamiónov?

Ak ste práve na kurze KKV, alebo si v autoškole robíte vodičák na C a D, istotne vás ako potenciálnych profesionálnych budúcich vodičov z povolania budú zaujímať súčasné problémy v cestnej doprave. Združenie cestných dopravcov ČESMAD sa angažuje v aktuálnych domácich aj európskych problematikách, ktoré môžu veľmi výrazne ovplyvniť vás budúci výkon povolania.

 „Aký by bol dnešný svet bez kamiónov a autobusov? Nákladná doprava má svoje miesto v každej oblasti, bez kamiónov by v priebehu pár dní skolabovala celá spoločnosť- od zásobovania obchodov potravinami až po zásobovanie čerpacích staníc pohonnými látkami. Legislatívny návrhy Európskej komisie zas komplikujú podnikateľské prostredie na Slovensku. Slovenskí dopravcovia majú nedostatok vodičov, aké sú riešenia? Ako je to so zamestnávaním vodičov – živnostníkov? Je to legálne?“

viac čítajte tu:

http://www.cesmad.sk/tlacove-spravy/zdruzenie-cesmad-slovakia-otvorilo-diskusiu-o-legislative-a-problemoch-v-cestnej-doprave/

Be the first to comment

Leave a Reply