Ako sa efektívne učiť s eAutoškolou I. časť: Prihlásenie sa do učebne kedykoľvek, na dva kliky!

Milí žiaci autoškôl, po vzore už existujúceho inštruktorského seriálu >>Ako efektívne vyučovať s eAutoškolou sme sa rozhodli vytvoriť obdobný seriál s návodmi, tipmi a trikmi, ako sa efektívne učiť s eAutoškolou, aj pre vás samotných. Ide o to, že eAutoškola sa dá veľmi pohodlne a efektívne využívať dvojsmerným spôsobom – v učebni inštruktormi, ale aj doma vami. Výhodou je, že sa učíte z jedného obsahu, používate jedno konto, do ktorého pristupujete zo svojich počítačov, notebookov, tabletov alebo smartfónov. Kdekoľvek, kedykoľvek. Nič netreba inštalovať, bežíte online v bežnom webovom prehliadači!

A práve k posledne menovanej výhode by sme chceli upozorniť, že  svoj počítač alebo mobil môžete nastaviť tak, že sa do online učebne dostanete na dva kliky. Ako? Postupujte podľa tohto jednoduchého návodu:

  • Od inštruktora v autoškole obdržíte prístupové meno a heslo do online učebne eAutoškoly,
  • Ešte pred prvým prihlásením si najprv aktivujte v nastaveniach vášho webového prehliadača voľbu ,,Povoliť ukladanie hesiel“ – či už v notebooku, tablete alebo mobile, podľa toho, čo používate,
  • Na stránke online učebne v okne Prihlásenie  zaškrtnite voľbu ,,Zapamätať používateľa“,
  • Následne sa prihláste zadaním mena a hesla,
  • Uložte si túto úvodnú stránku online učebne vo vašom prehliadači medzi záložky alebo obľúbené stránky.

Od tejto chvíle sa do online učebne dostanete kedykoľvek na dva kliky – prvým kliknete na webovú záložku v prehliadači, čím sa otvorí prihlasovacia stránka online učebne s predvpísanými prihlasovacími údajmi. Následne klik na tlačidlo Prihlásenie a ste tam!

-ver-

Be the first to comment

Leave a Reply