Ako efektívne vyučovať s eAutoškolou XII. časť: Štandardizujete výučbu teórií vo vašej autoškole?

Vážení autoškoláci, ako istotne viete, SKVZA zverejňuje oficiálne osnovy a tématické plány k výučbe teórií pre všetkých žiadateľov o VO v autoškolách. My v eAutoškole sme pohotovo zareagovali a tak pre všetkých našich klientov ponúkame tieto osnovy na stiahnutie, alebo používanie online a to tak, že sme osnovy zároveň obohatili o priame linky do príslušných predmetov a tém v našej online učebni. Na jediný klik sa tak ihneď dostanete k požadovaným výukovým obsahom na danej konkrétnej hodine. Postup je jednoduchý:

  1. Na začiatku hodiny si otvorte hlavnú stránku www.eautoskola.sk/lms a prihláste sa. Prihlásenie sa vyžaduje vždy iba prvýkrát, ak si heslo uložíte vo svojom prehliadači.
  2. V PREDMETE 1| PCP: Pravidlá cestnej premávky, nájdete ako prvé možnosť otvoriť si oficiálne osnovy a tématické plány k vodičským kurzom pre všetky skupiny žiadateľov o VO.
  3. Každá z osnov obsahuje okrem preberaných tém aj linky s priamym prepojením na tie aplikácie, ktorých sa dané témy týkajú. Nájdite si hodinu, ktorú chcete učiť a klikajte na priložené linky s obsahmi online učebne. Ak sa zobrazí okno s prihlásením, prihláste sa svojim menom a heslom.

To je všetko -:)

Be the first to comment

Leave a Reply