REDAKCIA | Novinky a aktualizácie portálu na september 2021

Vážení kolegovia, leto sa blíži ku koncu a my v online učebni a na portáli Eautoškola.sk pre vás pripravili niekoľko noviniek:

  • zlaďujeme výučbové aplikácie v predmete KKV s oficiálnymi vzdelávacími cieľmi podľa platných osnov
  • obnovujeme publikovanie pravidelných aktualít a článkov na portáli www.eautoskola.sk – tvoriť ho budú najmä odkazy na zaujímavosti zo sveta autoškoláctva, motorizmu a iné odborné či náučné články, ktoré sú užitočné či už pre nás alebo našich žiakov
  • obnovujeme zasielanie newsletterov – raz mesačne vždy koncom mesiaca
  • NOVÁ SLUŽBA – nakoľko nás neustále kontaktuje množstvo záujemcov o vodičské kurzy a školenia KKV, rozhodli sme sa ponúknuť vám bezplatne priestor, nech si vás nájdu sami – propagujte na našom portáli eAutoškola.sk a rovnomennej facebookovej stránke eAutoškola.sk informácie o otváraných vodičských kurzov, či kurzoch a školeniach KKV, ktoré poriadate! Ako na to? Lajknite si našu FB stránku eAutoškola.sk a vaše oznamy o kurzoch budeme vidieť automaticky a prevezmeme ich na našu FB a portál. Ak FB stránku nemáte, zasielajte nám informácie mailom na: info@eautoskola.sk
  • Nezabudnite na technickú a výučbovú podporu, ktorú od leta poskytujeme inštruktorom a žiakom v online chatovacom okne na úvodnej stránke našej online učebne na www.jvscd.sk. Neriešte technické ani prihlasovacie či iné otázky svojich žiakov, ale znavigujte ich na nás – buď do chatu alebo na email: info@jvsvd.sk!!!

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!