PRAVDA SK| Vodič blokoval policajtov, údajne ich nepočul kvôli hlasnej hudbe

BRATISLAVA – Vodič je povinný venovať sa plne vedeniu vozidla. Niekedy môže neplnenie tejto zákonnej povinnosti vodiča spôsobiť nečakané problémy. Policajná hliadka sa urýchlene potrebovala presunúť na vykonanie zákroku. Policajti preto na jazdu využívali zvukové aj svetelné výstražné znamenie. Väčšina vodičov zareagovala správne a umožnila policajnému autu na majákoch plynulý prejazd, tak, ako to vyžaduje zákon. Okrem vodiča čierneho SUV, ktorý vôbec nereagoval a bránil policajtom v prejazde. Polícia to riešila ako priestupok.

Video aj s policajným komentárom nájdete tu:
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/511187-video-vodic-blokoval-policajtov-hudba-v-aute-mu-prehlusila-policajny-majak/?fbclid=IwAR2g4z1kQrkDiGcaiYkpRSB6DZmrymoZi6HAePBoyQiLQ-AxmahNgJjzU2o