DECEMBER 2022 | Nová generácia bohatých výučbových aplikácií

Vážení klienti a autoškoláci, rok 2023 je opäť plný výziev. Po dvoch rokoch kovidu sa budeme ešte raz toľko boriť  s infláciou a všetkými jej dôsledkami. I napriek tomu však musíme vedieť a vidieť, že každá kríza raz pominie a preto sa musíme so všetkým skrátka popasovať. Aj tak nič iné nezostáva.  Trhová ekonomika je totiž cyklická.

Niektoré tovary a služby v tomto období zdraželi už aj dvojnásobne. My v eAutoškole.sk stále nedvíhame ceny – iba sme dočasne pozastavili zľavové programy.  Preto našu učebňu môžete naďalej používať za pôvodné ceny, ešte z roku 2016 ))). 

Zároveň platí staré známe – každá kríza je zároveň príležitosťou na nový rozvoj. A preto, máme pre vás novú skvelú správu – v druhej polovici roka 2022 sme usilovne pracovali na návrhu novej verzie a novej generácie výučbových obsahov našej online učebne eAutoškola.sk pre rok 2023 a ďalšie. Po šiestich rokoch prevádzky online učebne digitálne technológie pokročili, online vzdelávanie sa stalo trvalou súčasťou nášho života a preto na to ideme úplne od zelenej lúky.

Čo nové nájdete pre rok 2023?

  • ÚPLNE NOVÉ HORNÉ MENU – každá aplikácia v predmete PCP získala úplne nové horné menu s ponukami funkcionalít. Redesignovaný je aj dolný playbar, pre kompletné responzívne fungovanie na notebookoch, tabletoch aj smartfónoch,
  • FULL SCREEN: Každú otvorenú výučbovú aplikáciu je možné odteraz otvárať v režime na celú obrazovku, tzv. fullscreen. Aplikácia sa pekne vystredí do celého okna a ostatné prvky webového prehliadača sa skryjú. Vhodné najmä pri prezentovaní na projektore v učebni, alebo aj na online hodinách pri prenose audio/video. Tlačítko full screen nájdete v dolnom playbare, prípadne v pravom hornom rohu. Výborné zlepšenie nastalo aj pri zobrazovaní v mobiloch, kde sa appky takisto pekne vystredia a dostali nový responzívny playbar,
  • KRESLENIE – v úplne novom hornom menu nájdete položku KRESLENIE, ktorá vám ponúka možnosť zvoliť si Ceruzku alebo Fixku a kresliť priamo do obsahov aplikácie.  Môžete tak pri vysvetľovaní akejkoľvek témy žiakom zvýrazňovať dôležité časti, kresliť náčrtky, vzťahy a podobne. Vo výzbroji je samozrejme aj guma ))) Vaše náčrtky sa zobrazia iba vo vašom konte,
  • ODKAZY A LINKY | DOWNLOAD – ďalšia nová sekcia obsahuje buď odkazy (linky) na online zdroje, zväčša legislatívu, alebo možnosti stiahnuť si ebooky vo formáte PDF, či iné bežné typy dokumentov a súborov (jpg, png atď.),
  • POZNÁMKY A ÚLOHY – v tejto položke menu nájdete komentáre, vysvetlenia, doplnenia či otázky a úlohy k preberanej téme,
  • AUDIO – v predmete PCP sme kompletne prerozprávali ustanovenia zákona č. 8/2009 s právnym stavom k 31.12.2022 a teda obyvklé audio súbory, ktoré ste si zvykli na hodinách spúšťať k náčrtom dopravných situácií, sú kompletné a aktuálne. Narozprávaných je prvých 30 paragrafov zákona, ktoré bezprostredne súvisia s pravidlami cestnej premávky na ceste, jazdou vozidlami a jazdnými úkonmi,
  • MULTIMÉDIÁ – Samozrejmosťou zostávajú ďalšie už známe vybavenie, ktoré sme aktualizovali – animácie, videá, testy, častokrát z online prostredia alebo vlastnej výroby,
  • INTERAKTÍVNE KARTY – bežné výučbové obsahy aplikácií sú obohatené o množstvo interaktívnych kariet, záložiek, média katalógov, tabuľ, či opakovacie testy, ktoré pomáhajú pestrejšie a prehľadnejšie distribuovať vzdelávací obsah,
  • NOVÁ APPKA: AKTUALIZÁĆNÉ ZMENY V CESTNEJ DOPRAVE – nezabudnite si zvyknúť na úplne novú aplikáciu s prehľadom zmien v celej cestnej doprave od roku 2020 s výhľadom do roku 2026 – budete tak stále v obraze čo sa ako mení v zákonoch a zároveň môžete z nej vyučovať aj vašich žiakov a klientov na aktualizačných školeniach vodičov a podobne.

Kompletne prepracované obsahy pre rok 2023 sú už v online učebni, pripravené na okamžité používanie. Ide o objemovo ohromné spracovania obsahov – vyše štyristo výučbových aplikácií. Užívajte v pokoji )))

A ak ešte nie ste u nás, postupuje následovne – zvoľte si ročnú licenciu pre inštruktorov k výučbe teórií akýchkoľvek skupín VO a pre kurzy KKV. Objednajte si k nim žiacke kontá, celoročné a znovupoužiteľné pre viac žiakov v roku. Alebo si dohodnime digitálne lektorské služby v rámci riadnej spolupráce. Viac info nájdete tu:

Kolegovia, veríme, že si na redesignované, doplnené a aktualizované obsahy raz-dva zvyknete a eAutoškškola.sk bude naďalej vašim spoľahlivým pomocníkom pri výučbe kdekoľvek –  na hodinách v učebni na projektore, online pri prenose obrazoviek, či doma v mobiloch pri samoštúdiu žiakov. Kedykoľvek, odkiaľkoľvek, kdekoľvek.

Jaroslav Verlík