NOVEMBER 2023 | Novinky a vylepšenia v online systéme eAUTOŠKOLA.sk / JVSCD.sk

V novembrovom vydaní nášho pravidelného mesačného spravodaja o aktualizácii a novinkách v eAutoškole.sk | JVSCD.sk by sme chceli upriamiť pozornosť na tieto témy:

  • GENERÁTORY TESTOV KKV + NOVÉ OTÁZKY: Ako už viete, v predmete KKV sme vyvinuli a nasadili generátory záverečných testov – vaši žiaci tak majú možnosť testovať a pripravovať sa na skúšky ale aj do praxe v testoch, ktorých štruktúra verne simuluje oficiálne záverečné testy. Do záverečných otázok cvičných testov aj generátorov záverečných testov sme zároveň pridali najnovšie otázky, ktoré sa vyskytujú priamo na skúškach – pre osobnú aj nákladnú dopravu. V ebookoch pribudnú neskôr, rozsiahlo ich prepracúvame.
  • DIGITALIZÁCIA VÝUČBY V AUTOŠKOLÁCH: Pripravili sme ucelený program celkovej digitalizácie výučby teórií vo vašej autoškole alebo Školiacom stredisku KKV – Centrum digitálnej výučby a elearningu. Popis a prehľad nájdete tu: ÚVODNÉ INFORMÁCIE – AKO FUNGUJE CENTRUM DIGITÁLNEJ VÝUČBY A ELEARNINGU (CDVaE) – eAUTOŠKOLA.sk 2024
  • PRAVIDELNÉ ONLINE WEBINÁRE: Po 7 rokoch náročného vývoja vzdelávacieho systému pre celú cestnú dopravu sa nám konečne uvoľňujú ruky k tomu, aby sme sa vedeli venovať oveľa intenzívnejšie aj vám, našim klientom a používateľom online systému JVSCD.sk. eAutoškola.sk je tu predovšetkým pre vás a musí obsahovať a fungovať tak, ako si to želáte a predstavujete! Počnúc novembrom sme preto spustili novú službu pravidelných večerných online webinárov pre klientov eAutoškoly.sk, na ktorých sa stretneme ako kolegovia, prejdeme si tipy a triky k zvýšeniu efektivity pri výučbe s eAutoškolou.sk, predstavenie žiackych kont aj celkového programu digitalizácie vzdelávania v autoškolách / školiacich strediskách KKV a samozrejme – vaše otázky. Na účasť na webinároch vás budeme postupne telefonicky oslovovať a pozývať, podľa výročných termínov vašich ročných licencií. Prvý prebehne už 5.11.2023 od 19.30 hod. online. Ak nechcete čakať, prihláste sa na najbližší webinár emailom: info@eautoskola.sk. Tešíme sa na online stretká s vami!

BLACK FRIDAY 2024:

Vážení autoškoláci! máme pre vás pripravenú novembrovú akciu BLACK FRIDAY 24, počas ktorej získate až -30% zľavu za objednávku ročnej licencie do našej online učebne eAutoškola.sk na rok 2024.

Neváhajte a začnite používať naše ucelené riešenie pre modernizáciu a digitalizáciu vzdelávania žiakov v autoškolách pod názvom Centrum digitálnej výučby a elearningu, súčasťou ktorého je aj samotná ročná licencia!

Black friday sa vzťahuje na súčasných aj budúcich klientov eAutoškoly.sk Súčasným klientom sa zľavnená ročná licencia započíta ZA existujúci bežiaci ročný cyklus, aby ste neprišli ani o 1 deň. 

ROČNÁ LICENCIA M

CENA LICENCIE:  144 € /
ŽIACKE KONTÁ (5 kont):  7 € / konto / rok

– kompletné online obsahy k výučbe / príprave na skúšky pre tzv. malé skupiny VO: A, A1, AM, B, B1, BE / B96:

VÝUČBA PODĽA OFICIÁLNYCH OSNOV:

VÝUČBOVÉ PREDMETY A TÉMY:

BONUSOVÁ APLIKÁCIA PRE INŠTRUKTOROV:

>> LEGISLATÍVNE NOVINKY A AKTUALIZÁCIE V CESTNEJ DOPRAVE – 2020 až 2026

>> Online objednávka


ROČNÁ LICENCIA M+V+KKV

CENA LICENCIE:  240 € / rok
ŽIACKE KONTÁ (5 kont):  7 € / konto / rok

– kompletné online obsahy k výčbe / príprave na skúšky pre tzv. malé + veľké skupiny VO + kvalifikačná karta vodiča KKV (osobná / nákladná cestná doprava): A, A1, AM, B, B1, BE, C, C1, C1E, CE, D, D1, D1E, DE, E, T, KKV:

VÝUČBA PODĽA OSNOV:

VÝUČBOVÉ PREDMETY A TÉMY – VODIČSKÉ KURZY:

VÝUČBOVÉ CIELE A TÉMY – KURZY KKV:

BONUSOVÁ APLIKÁCIA PRE INŠTRUKTOROV:

>> LEGISLATÍVNE NOVINKY A AKTUALIZÁCIE V CESTNEJ DOPRAVE – 2020 až 2026

>> Online objednávka


ROČNÁ LICENCIA KKV

CENA LICENCIE:  178 € / rok
ŽIACKE KONTÁ (5 kont):  7 € / konto / rok

– kompletné online obsahy k výuke / príprave na skúšky ku kurzom KKV  (základný výcvik /140 hod. ako aj pravidelný výcvik 35/hod) – osobná aj nákladná cestná doprava):

VÝUČBOVÉ PREDMETY A TÉMY – KURZY KKV:

BONUSOVÁ APLIKÁCIA PRE LEKTOROV:

>> LEGISLATÍVNE NOVINKY A AKTUALIZÁCIE V CESTNEJ DOPRAVE – 2020 až 2026

>> Online objednávka

 

Jaroslav Verlík