JÚL / AUGUST 2023 | Novinky a vylepšenia v online systéme eAUTOŠKOLA.sk / JVSCD.sk

Prvý prázdninový mesiac nám prináša najmä zlepšenie používania výučbových aplikácií u žiakov v žiackych kontách, predovšetkým na mobiloch a smartfónoch. V súhrnných opakovacích testových aplikáciách v najnovšom predmete OP v sekcii AUTOŠKOLY, sme zamakali a zladili mobilnú verziu týchto testov s čierno-zelenou témou celého produktu (dočasne bola bielo-modrá). Zároveň sú obsahy aj rozhrania testov optimalizované ako mobilné aplikácie, ak sú zobrazované na tabletoch a mobiloch responzívne. Verzia pre desktopy a na projektory v učebni, zostala zachovaná. Nájdete ich tu:

 11| PREDMET: (OP–A,B,C,D,E,T): SÚHRNNÉ OKRUHY OTÁZOK Z GENERÁTORA
TÉMATICKÉ TESTY – opakovanie, príprava na elektronické záverečné skúšky

V predmete KKV sme všetky opakovacie a testovacie aplikácie z jednotlivých výučbových cieľov 1,2?3 vybrali a presunuli do samostatnej časti, OPAKOVANIE A PRÍPRAVA NA SKÚŠKY, aby si užívatelia našli na jednom mieste všetko čo je potrebné na skúšky. Obdobným spôsobom prebieha prechod do čierno-zelenej responzívnej témy. Nájdete ich tu:

13 | PREDMET: (KKV-140/280: AD,ND) KURZY KKV – ZÁKLADNÝ VÝCVIK – OPAKOVANIE A PRÍPRAVA NA SKÚŠKY – opakovacie testové aplikácie a záverečný generátor testov – Autobusová doprava (AD) / Nákladná doprava (ND)

Podobný presun ako v KKV nás počas prázdnin čaká aj v predmete PCD pre prípravu na skúšky odbornej spôsobilosti vedúceho dopravy a prevádzkovateľa v cestnej doprave.

To je z našej informačnej kuchyne nateraz všetko. Prajeme vám pekné leto!