LEGISLATÍVA | Mladí vodiči pozor – od novembra môžete prísť o vodičák skôr

Policajný zbor dospel k závažnému kroku a mladým vodičom chce sprísniť pravidlá, ktoré by mali vstúpiť do platnosti už počas tohto roka. „Jedná sa o sústavu opatrení, ktoré budú nasledovať po tom, čo vodič – držiteľ vodičského oprávnenia skupiny B s vodičskou praxou do 2 rokov spácha druhé porušenie pravidiel cestnej premávky závažným spôsobom, alebo prekročí rýchlosť jazdy. Novinkou z týchto opatrení je rehabilitačný program pre vodičov, ktorý sa bude vykonávať u dopravného psychológa,“  povedala pre Dobré noviny hovorkyňa Prezídia PZ, Denisa Baloghová.

Článok dočítate tu: https://www.dobrenoviny.sk/c/171707/vodici-si-od-novembra-musia-davat-pozor-o-vodicak-mozu-prist-uz-za-tri-priestupky?fbclid=IwAR2ku0pH86x_os7jRhWYCUCP8OfvL9MQPShsx6JIvvAD8QTE1M0bTwJtBTk