RÝCHLA AKCIA| -30% na všetky licencie eAutoškola.sk 2019/2020

ONLINE UČEBŇA – Priatelia, oslávte stredajší deň viťazstva nad fašizmom zároveň aj oslavou víťazstva nad starosťami s učebnými pomôckami. Pre frekventantov vašich vodičských kurzov a kurzov KKV je tu naša ponuka: Časovo limitovaná rýchla akcia – 30% na AKÚKOĽVEK ROČNÚ LICENCIU eAutoškoly.sk 2019 / 2020.

Na jedno meno a heslo pre všetkých žiakov aj inštruktorov vašej autoškoly / školiaceho strediska KKV. Na celý rok bez obmedzení. Absolútne najrozsiahlejšia online učebňa na Slovensku poskytuje doslova a dopísmena všetko.

Akcia platí aj pre existujúcich klientov, ak si predĺžia licenciu práve teraz – najneskôr do piatku 11.5.2019. Samozrejme, aktuálne obdobie sa vám neskráti, ale pripojí ako predlženie ročnej licencie v 30% zľave.

Ako už isto viete, pripravujú sa rozsiahle zmeny v osnovách a obsahoch vodičských kurzov. Situáciu pozorne sledujeme na našom portáli a eAutoškola.sk obratom a promptne zareaguje úpravou svojich obsahov, vždy podľa aktuálnej legislatívy a tradične v predstihu!

— 

V prípade potreby nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať!

TECHNICKÁ A PRODUKTOVÁ PODPORA: 
info@eautoskola.sk 
tel. 0948 203 003

——————
s pozdravom

Jaroslav Verlík
inštruktor | produktový manažér

eAutoškola.sk
prvá online učebňa pre  autoškoly a školiace strediská KKV

Učebňa a kancelária: Alejova 5, Košice, 04011
(bývalá učebňa autoškoly Zväzarmu)

Prevádzkovateľ:
DIGITAL PRO s.r.o.
IČO: 50 719 726
DIČ: 212 0438 606
info@digitalpro.sk
www.digitalpro.sk

Skupina našich projektov:

JVSCD.sk – Jednotný vzdelávací systém v cestnej doprave 
info@jvscd.sk
www.jiscd.sk

eAutoškola.sk
prvá online učebňa pre autoškoly
a školiace strediská KKV
info@eautoskola.sk
www.eautoskola.sk

Autoškolák.sk
online magazín pre inštruktov a autoškoly
v digitálnom veku
info@autoskolak.sk
www.autoskolak.sk

Veterany EU
najčítanejší spravodajský portál
o veteránoch a historickej technike v SR a ČR
info@veterany.eu
www.veterany.eu