Zima sa končí, nápravy nariekajú, nahláste výtlky do mobilnej appky Vytlky.sk

Je úplne zjavné že zima sa s nami pomaličky lúči. Po roztopenom snehu z vysušenej soli začali vykúkať na cestách nefalšované výtlky. Keďže tohtoročná zima nebola len ,,akože“, ale pomerne silná, rovnako tak kvalitné sú aj výtlky – čo sa týka hustoty aj ,,kvality“. Asi netreba zvlášť zdôrazňovať, že výtlky sú nočnou morou pre naše nápravy a podvozky, ktoré pod náporom dier a megadier chvíľami až nariekajú. Počuje a pociťuje to azda každé motorostické srdce. Portál Pod kapotou.sk má k tejto tématike článok, ktorý sa na súčasnú situáciu ukážkovo hodí:

http://podkapotou.zoznam.sk/cl/1000618/1344302/Ked-sa-vam-jamy-nevyhnu–odnesie-si-to–najma–podvozok

Aby sme pridali aj čosi preventívne a zároveň digitálne, na webe vznikol predčasom portál www.vytlky.sk, ktorý vám ponúka možnosť nainštalovať si mobilnú aplikáciu, kde sa dozviete o sieti výtlkov a dier na cestách. Informácie do appky pridávajú vodiči a vzájomne sa tak informujú. Veľmi užitočné, čo poviete? Viac o appke tu:

http://www.vytlky.sk/aktuality/nase-mudre-aplikacie-pre-mobilne-telefony/

-ver-
foto: podkapotou.sk

 

Be the first to comment

Leave a Reply