Všetci sme kedysi začínali na počítači. Niektorých autoškolákov to však  iba čaká. Nevadí. Netreba sa báť začať kedykoľvek – aj dnes. V našej učebni sme pripravili várku kurzov pre všetkých úplných začiatočníkov z radov autoškolákov, majiteľov autoškôl a inštruktorov. Zoznámite sa jasným a zrozumiteľným spôsobom o tom, ako funguje počítač, internet, ako si vytvoriť prvé dokumenty vo Worde či Exceli, ako používať poštu a kopec ďalších informácií a vedomostí, ktoré vám umožnia začať pracovať na počítači, alebo vám dodajú dostatok vedomostí a sebavedomie, aby pre vás práca s počítačom nebola na obtiaž, či niekedy nočnou morou.

Najprv sa oboznámite s výkladom teórie, po ktorej nasledujú ukážky práce a nácvik formou videí a ukážkových simulácií. Skamaráťte sa s počítačmi a elektronickými dokumentami čím skôr. Uvidíte, ako vám spríjemnia život, spohodlnia komunikáciu, umožnia kvalitne a samostatne sa učiť v pohodlí domova.

V prípade záujmu o sprístupnenie kurzov nás kontaktujte na: 0948 203 003. Radi vám pomôžeme so zaškolením a spustením kurzov, aj po telefóne. Aktuálnu ponuku kurzov nájdete v online učebni v 8. MODULE – Kurzy pre inštruktorov.