Z redakčnej kuchyne: Pridali sme 3D modely spaľovacích motorov a ich funkčnosť

Oznamujeme klientom eAutoškoly, že v Module 4: Konštrukcia, údržba, rozpoznávanie závad, povinná výbava sme do teoretickej aplikácie pridali 3D modely spaľovacích motorov (zloženie a princíp) + názornú animáciu práce spaľovacieho motora s prevodovkou.

Stále tam okrem noviniek máte máte aj podrobné popisy a animácie fungovania všetkých typov motorov, zloženie automobilu, videoseriály o správnom a bezpečnom šoférovaní, skúške na autocvičisku, vzdelávacie filmy k údržbe automobilu a opakovacie a precvičovacie aplikácie s vypracovanými otázkami a odpoveďami, ktoré sú vhodné k príprave na záverečné skúšky.

Nemusíte pre výuku v učebni zháňať videá po internete – v eAutoškole to máte na jednom mieste. Užívajte v zdraví )))

Be the first to comment

Leave a Reply