XIII. Učíte sa v našej učebni z mobilov alebo tabletov? Vyskúšajte mobilnú appku!

Ak používate našu online učebňu, viete, že sa prehráva bez potreby inštalácie čohokoľvek – stačí iba bežné pripojenie na net a webový prehliadač. Ak by ste však chceli z akéhokoľvek dôvodu pristupovať do online učebne cez inštalovateľnú mobilnú appku, máte tak možnosť urobiť. Náš vzdelávací systém totiž beží na obľúbenej technológii LMS Moodle, ktorá umožňuje používať obsahy v responzívnom webovom rozhraní, ale aj pomocou inštalovateľnej Moodle app. Stačí, ak si v Google play alebo App store vo vašom mobilnom zariadení dáte vyhľadať výraz MOODLE s týmto logom:

Následne, po inštalácii do mobilného zariadenia sa prihláste ako obvykle, menom a heslom, ktoré máte od vášho inštruktora a po prihlásení uvidíte zoznam kurzov a predmetov, ktoré môžete otvárať a učiť sa z nich.

Enjoy!

Be the first to comment

Leave a Reply