Vylepšenia prehrávača a sadzobník pokút do mobilu

Vážení klienti, počúvame vaše názory a pripomienky k používaniu eAutoškoly.sk Jednou z najnovších podnetných myšlienok je síce menšia ale účinná zmena prehrávacích tlačítok aplikácií, ktoré viac prispôsobíme pre ešte pohodlnejšie prehrávanie hlavne v mobilných zariadeniach. Tlačítka na prehrávanie a ovládanie zvuku sa sústredia do stredu ovládacieho panelu a budú okrúhle a o poznanie väčšie. Vaši žiaci tak budú môcť ,,ťukať“ presnejšie a pohodlnejšie.

Pripravili sme pre vás aj malý darček. Aplikáciu do telefónov a smartfónov – Sadzobník pokút 2014-15. – praktická pomôcka. Aplikácia sa nainštaluje do vášho mobilu a v prípade potreby pri cestnej kontrole si viete kedykoľvek overiť, koľko a za čo od vás policajt pýta. Všetky pokuty sú prehľadne rozdelené do kategórií, v ktorých sa poľahky zorientujete. Aplikácia obsahuje aj protikorupčné linky a kontakty na Inšpekciu ministerstva vnútra SR. Aplikáciu si stiahnete v module Online knižnica v online učebni.

Be the first to comment

Leave a Reply