Vybrzďovanie – chlieb náš každodenný. Tento získal na sieťach titul Imbecil mesiaca

Palubné kamerky sa chvályhodne rozširujú do mnohých a mnohých vozidiel a tak sa na webe pravidelne objavujú aj zaujímavé videoklipy z nich (samozrejme, oceňuje to aj polícia SR, ktorá potom posiela v rámci objektívnej zodpovednosti majiteľom vozidiel príslušné peňažné poukážky na účet štátnej pokladnice -:)

Aktéra tohto videa otitulovali užívatelia sociálnych sietí na imbecila mesiaca. Nuž…

Obmedzovanie v jazde

"KVÔLI TOMUTO ŠOFÉROVI SÚ RÁNO KOLÓNY"Aj vám stúpol tlak pri pozeraní tohto videa, ktoré nám zaslal fanúšik tejto stránky? Neuveriteľné obmedzovanie v smere na Most Apollo v Bratislave. Práve kvôli takýmto obmedzovačom vznikajú zbytočné kolóny. S fanúšikom, ktorý nám poslal video sme v kontakte a tohto vodiča budeme s jeho pomocou riešiť.

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Nedeľa 24. septembra 2017

Be the first to comment

Leave a Reply