VIDEO: Príliš sa ponáhľal a nakoniec musel na zebre vybrzďovať iných

O tom, že defenzívna jazda po meste výrazným spôsobom šetrí vaše auto, pohonné hmoty ale najmä prispieva k vyššej bezpečnosti v hustej premávke, zjavne nemá ani potuchy vodič na nasledujúcom videu. I napriek predbežným šípkam o blížiacom sa zbiehaní dvoch jazdných pruhov do jedného, sa vytrvalo ryl ďalej, až nakoniec skončil na zebrovom dopravnom značení, po ktorom nemal čo jazdiť. Aby nedošlo ku kolízii s prúdom áut z mosta, nakoniec musel obmedziť a aj ohroziť vozidlo, v ktorom bola kamera. Keďže dnes má palubnú kameru stále viac vozidiel, nespoliehajte sa, že akokoľvek prešmyknete beztrestne. Toto video už totiž údajne majú dopravní policajti a v rámci inštitútu objektívnej zodpovednosti bude majiteľ auta príslušne a po zásluhe odmenený…

Be the first to comment

Leave a Reply