V online učebni nájdete aj príručný prehľad obsahov eAUTOŠKOLA SK

Oznamujeme všetkým našim inštruktorom aj ich žiakom, že v online učebni nájdete v úvodnom vstupnom module ZAČÍNAME nový dokument s názvom Príručný prehľad obsahov eAUTOŠKOLY SK. Ide o dokument PDF, ktorý presne a veľmi podrobne popisuje, kde sa aké obsahy nachádzajú. Ten si môžete vytlačiť alebo stiahnúť a pre prípad potreby v ňom poľahky a prehľadne nájdete všetko, čo potrebujete k výuke. Obsahy online učebne tvoria aktuálne už 153 vzdelávacích aplikácií pre projektor, počítač, tablet alebo smartfon.

Čo je ale skvelé – PDF príručku môžete používať nielen na papieri, ale aj v elektronickej forme a to ako vstupný bod pre otváranie ľubovoľných obsahov online učebne. Stačí ak si PDF-ko uložíte na ploche a kedykoľvek, keď ho otvoríte a kliknete na názov PREDMETU, priamo z PDF sa dostanete do online učebne (pri prvom prihlásení sa bude požadovať meno a heslo). Je to rýchly a veľmi prehľadný spôsob ako ihneď na to -:)

(ver)

Be the first to comment

Leave a Reply