Ročné zľavy k licenčným prístupom do online učebne až do -33 % v rámci jesennej akcie pokračujú!

Priatelia, keďže sa k nám pridávate stále viacerí, umožňuje nám to vždy viac a viac zľavovať ceny za ročné prístupy do online učebne. Aktuálne vám ponúkame tieto možnosti:

ROČNÉ LICENCIE / PRÍSTUPY DO UČEBNE:

 1. Autoškoly (malé skupiny A, A1, AM, B, B1, BE): 10 EUR / mesiac / 1 rok
  (aktuálne jesenná akcia -33% = iba 7,70 EUR / mesiac) = iba 80 EUR na rok!
 2. Autoškoly (veľké skupiny C, C1, C1E, CE, D, D1, D1E, DE, E, T): 10 EUR / mesiac / 1 rok
  (aktuálne jesenná akcia -33% = iba 7,70 EUR / mesiac) = iba 80 EUR na rok!
 3. Autoškoly (malé + veľké skupiny A, A1, AM, B, B1, BE, C, C1, C1E, CE, D, D1, D1E, DE, E, T): 12 EUR / mesiac / 1 rok
  (aktuálne jesenná akcia -20% = iba 9,60 EUR / mesiac) = iba 115 EUR na rok!
 4. Vzdelávacie spoločnosti, dopravné spoločnosti, ostatné firmy, školy:
  (prístupy a zľavy podľa individuálnej dohody) = na mieru! 

Špeciálna akcia (do 30.11.2016): -50% z ceny ktorejkoľvek ročnej licencie pri objednávke GPS a zariadení cez náš portál eAUTOŠKOLA SK (dodávateľom je licencovaná spoločnosť poskytujúca GPS služby pre autoškoly, spol. INFOCAR Bratislava). >>viac info

Zvolená ročná licencia vás oprávňuje poskytovať nepretržité prístupy ku kompletným online obsahom eAUTOŠKOLY vašim klientom (žiakom autoškôl, účastníkom kurzov, vodičom, zamestnancom v doprave a pod.). Prístupom do online učebne získate neoceniteľnú mobilnú učebnú pomôcku do počítačov, tabletov a telefónov, nech sú žiaci kdekoľvek – doma, v škole, v práci, v autobuse, na stretku a podobne! Naviac, obsahy eAUTOŠKOLY môžete využívať aj na hodinách v učebniach, premietať ich na projektore, testovať so žiakmi a účastníkmi na projekcii alebo interaktívnej tabuli, spúšťať výukové videá a podobne

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať:
Jaroslav Verlík, tel. 0948 203 003
email: info@eautoskola.sk

Be the first to comment

Leave a Reply