Z REDAKCIE | Aktualizovali sme ebooky – online listovacie textové učebnice

I napriek tomu, že multimédiá a mobilné technológie hýbu svetom a do výbavy každého človeka v dnešnej digitálnej ére musia zákonite patriť aj schopnosti a spôsobilosti učiť sa z digitálnych obsahov, stále myslíme aj na tých používateľov našej online učebne – žiakov autoškôl a klientov školiacich stredísk – ktorí sa z rôznych dôvodov ešte stále učia radšej z textových podkladov, než z interaktívnych výukových aplikácií.

V predmete 6 nájdete šesť elektronických online listovacích učebníc, ktoré sú textovým prepisom našich aplikácií. Sú updatované na verziu 2019, teda vrátane obsahov s tohtoročnými zmenami, zo zákona 106/2018 a vyhlášky 134/2018. Ebooky si otvoríte rovnakým spôsobom ako bežné výukové aplikácie.

  1. Prihláste sa do online učebne
  2. Rozkliknite predmete 6| PREDMET: (UCE) Učebnice pre autoškoly- online listovacie knižné publikácie a vyberte si niektorý z ebookov.
  3. Otvorte ho tlačidlom Vstúpiť. V dolnej časti ebooku uvidíte navigáciu pre listovanie a približovanie obsahov. Ak navigáciu nevidíte, kliknite na stredné tlačítko Vycentrovať okna s ebookom.
  4. To je všetko.

Ebooky sú zatiaľ najmä k výuke malých skupín VP. V priebehu roka 2019 však postupne podopĺňame aj textovky z predmetu KKV.