Učte sa z nehôd, ktoré nasnímali palubné autokamery na cestách

Palubné kamery sa vo vozidlách po celom svete vyskytujú čoraz častejšie. A to je dobre. Dokážu totiž nasnímať dianie pred vozidlom a v prípade nehody, alebo inej náhlej situácie je možné pozrieť si z kamery v reálnom čase bezprostredné okamihy pred kolíziou.

Ďalšou veľkou výhodou je aj značný preventívno-vzdelávací aspekt – tieto videa totiž poskytujú záznamy reálnych situácií z premávky a častokrát šokujú svojou autenticitou. Najmä v tom, ako môže doslova zo sekundy na sekundu dôjsť k ťažkým zraneniam osôb, či ich smrti v nečakanej zrážke.

Pozrite si najnovšie kompilácie z ruských ciest v roku 2017. Na Youtube sa však nachádzajú stovky ďalších vídeí. Skúste sa na nich pozerať s istým vzdelávacím záujmom.

Be the first to comment

Leave a Reply