OZNAM| Prebehla rozsiahla aktualizácia našich systémov aj online učebne

Vážení klienti, ale aj ostatní používatelia našej stránky, oznamujeme vám že v priebehu uplynulého predĺženého víkendu došlo k rozsiahlej údržbe a aktualizácii spravodajskej časti webu, vzdelávacieho systému a databáz. Celý web je odteraz rýchlejší a beží na najnovších technologických verziách, implementovali sme nové bezpečnostné prvky, pridali nové ovládacie tlačítka pre spohodlnenie prehliadania kurzov v online učebni a upravili responzivitu niektorých prvkov a častí vzdelávacieho systému z obdobia ,,pred responzivitou” -:)

Ak by ste počas používania webu alebo online učebne narazili na akýkoľvek problém, nezvyklé správanie a podobne, informujte nás prosím na email: info@mlearning.sk. Vopred ďakujeme za akékoľvek upozornenia!

Jaroslav Verlík

Ak chcete byť od nás priebežne informovaní postupujte následovne:

V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať!

——————
s pozdravom

Jaroslav Verlík
inštruktor | produktový manažér
portál AUTOŠKOLÁK SK
+421 948 203 003

Učebňa a kancelária: Alejova 5, Košice, 04011
(bývalá učebňa autoškoly Zväzarmu)

Prevádzkovateľ:
DIGITAL PRO s.r.o.
IČO: 50 719 726
DIČ: 212 0438 606
info@digitalpro.sk
www.digitalpro.sk

Skupina našich projektov:

JVSCD.sk – Jednotný vzdelávací systém v cestnej doprave 
info@jvscd.sk
www.jiscd.sk

eAutoškola.sk
prvá online učebňa pre autoškoly
a školiace strediská KKV
info@eautoskola.sk
www.eautoskola.sk

Autoškolák.sk
online magazín pre inštruktov a autoškoly
v digitálnom veku
info@autoskolak.sk
www.autoskolak.sk

Veterany EU
najčítanejší spravodajský portál
o veteránoch a historickej technike v SR a ČR
info@veterany.eu
www.veterany.eu