OZNAM PRE KLIENTOV | eAutoškola.sk sa stala súčasťou projektu JVSCD.sk

Oznamujeme našim klientom a všetkým autoškolákom, že dňa 21.6. sme oficiálne spustili nový portál JVSCD.sk – Jednotný vzdelávací systém v cestnej doprave. Je to robustná online učebňa pre organizácie (autoškoly a školiace strediská), ale aj pre jednotlivcov k príprave na skúšky rôznych odborných spôsobilostí v cestnej doprave.

Pre vás, klientov eAutoškoly.sk, sa nič nemení a nie je potrebná žiadna aktivita. Naďalej funguje portál eAutoškola.sk, avšak stal sa súčasťou omnoho širšieho projektu pre cestnú dopravu v rámci trojice JVSCD.sk, eAutoškola.sk a Autoškolák.sk. Trojica portálov má rovnaký vzhľad, spoločnú online učebňu a takto chce svoje služby ponúkať všetkým klientom na jednom mieste a predsa s dôrazom na špecifiká a osobitý prístup pre jednotlivé segmenty v cestnej doprave.

Vážení klienti, stávate sa súčasťou prvej skutočne robustnej online učebne na Slovensku! Ak si chcete prečítať viac informácii k JVSCD.sk, prečítajte si našu tlačovú správu: http://www.jvscd.sk/?p=5762