OTESTUJTE SA | Dali by ste dnes záverečný test v autoškole na plný počet?

Mnohí z nás, motoristov, majú svoje vodičáky dlhé roky a sú skúsenými vodičmi v cestnej premávke. Zručnosti a zvyky za volantom sú samozrejme kľúčové dôležité kompetencie, avšak predpisy, križovatky a značky sa rokmi menia a je vždy dobré sporadicky si tieto vedomosti naštudovať alebo otestovať ich znalosti. Motoristi, dali by ste dnes záverečný test autoškoly na plný počet bodov? Otestujte sa v nasledujúcom teste a dajte vedieť na našom Facebooku pre súčasných žiakov autoškôl, ako ste si počínali:

>> OTESTUJTE SA! 2021

 

Všetky aktuálne záverečné testy, konpletné teórie, opakovacie testy, videoseriály a mnoho ďalšieho online výučbového obsahu nájdete v našej online učebni eAUTOŠKOLA.sk, v rámci Centra dištančnej výučby a elearningu. Viac info: ÚVODNÉ INFORMÁCIE – AKO FUNGUJE CENTRUM DIŠTANČNEJ VÝUČBY A ELEARNINGU (CDVaE) – eAUTOŠKOLA.sk 2021