Kuriozita: Kvetinové pozdravy ,,zdobia“ výtlky na košických sídliskových cestách

Tak takéto niečo sme tu ešte asi nemali – početné výtlky na cestách košického sídliska KVP dnes ,,ozdobil“ neznámy srandista vskutku kuriózne – nasypal do nich čerstvú hlinu, označil ich po obvode reflexným sprejom a nasadil – živé muškáty! Najprv sme si mysleli, že ide o jednorázovú recesiu, avšak na tieto ozdoby sme narazili na viacerých cestách naprieč celým sídliskom. Je pravdou, že väčšina ciest skôr pripomína opotrebovaný tankodróm, než cestnú komunikáciu, takže ak ide o pokus preklasifikovať ich na záhony s flórou, začína sa to rysovať -:)

O pohnútkach ani identite autora počinu zatiaľ nemáme žiadne informácie a tak sme aspoň fotograficky zvečnili niekoľko kvetinových pozdravov, kým ich vodiči nerozjazdia. Pokochajte sa -:)

ver, foto: Mária Verlíková

Be the first to comment

Leave a Reply