K predmetom KKV a TAXI máte aktívne aj obsahy pre prevádzkovateľov v doprave

Viacerí z vás sa nás pýtajú, ako sa dostanú k vypracovaným otázkam a odpovediam v predmete PCD – Odborná spôsobilosť prevádzkovateľov v cestnej doprave. Keďže tento predmet je vo výstavbe, zatiaľ nie je poskytovaný samostatne. ale je v tomto období aktivovaný pre používanie v rámci vašej ročnej licencie KKV alebo TAXI. Čiže, pokojne znavigujte účastníkov vašich kurzov, aby si otvorili oba predmety (teda KKV + PCD alebo TAXI + PCD, keďže predmet PCD obsahuje stovky otázok a odpovedí, z ktorých mnohé platia aj pre vodičov z povolania na kurzoch KKV aj pre vodičov TAXI. Tu sú linky:

8| PREDMET: (KKV) Odborná spôsobilosť vodičov z povolania – Kurzy KKV – autobusová / nákladná doprava + TESTY
9| PREDMET: (TAX) Odborná spôsobilosť vodičov v taxislužbe (56/2012, 124/2012) + TESTY
11| PREDMET: (PCD) Odborná spôsobilosť prevádzkovateľov v cestnej doprave – OTÁZKY A ODPOVEDE

– ver –

Be the first to comment

Leave a Reply