Kurzy KKV: Sprístupňujeme záverečné testové otázky na skúšky – autobusová / nákladná doprava

Ak sa práve pripravujete v niektorej autoškole alebo školiacom stredisku KKV na profesiu budúceho vodiča z povolania – či už v autobusovej alebo nákladnej doprave (vnútroštátnej aj medzinárodnej) – máme pre vás dobrú správu.  Na našich kurzoch a školeniach KKV sme sprístupnili rozsiahle výučbové obsahy aj sady záverečných testových otázok k príprave na skúšky k získaniu kvalifikačnej karty vodiča KKV v osobnej alebo nákladnej doprave. Testová batéria obsahuje vyše osemsto  oficiálnych otázok so správnymi odpoveďami, vrátane nových otázok aj pre rok 2024. Celkovú prípravu môžete zavŕšiť testovaním v záverečnom generátore testov. Kompletný prehľad obsahov v našom online systéme ku kurzom a školeniam KKV nájdete tu:

VÝUČBOVÉ PREDMETY A TÉMY – KURZY KKV:

Be the first to comment

Leave a Reply