eAutoškola.sk 2019 prinesie interaktívne animácie aj virtuálnu realitu

Priatelia, tí z vás, ktorí používate eAutoškolu.sk nielen ako pomôcku pre žiakov na doma, ale aj k projekcii pri výuke teórie v učebniach, sa môžete tešiť na technologické a tým aj vzdelávacie novinky. Vo verzii 2019 totiž začneme implementovať  do našich aplikácií zaujímavé atraktívne prvky – interaktívne animácie a tzv. VR virtuálnu realitu.

Nie, nezľaknite sa – nepôjde o nič, čo by ste nedokázali používať už teraz. Skrátka, pôvodné statické obrázky sa ,,iba“ oživia – čiže bude možné do nich kliknuť a potiahnuť obraz, čím si budete vedieť pozrieť obsah v 360-stupňovej realite. Takáto grafika naviac môže obsahovať aj interaktívne prvky ako textové okienká, interaktívne testové otázky, spustenie multimédií atď. Prinesie to vám aj vašim žiakom nové bohaté digitálne zážitky.

Intergrácia VR reality a interaktívnych animácií je v súlade s našimi dlhodobými cieľmi neustáleho vylepšovania obsahov. Radi by sme totiž postupne dopĺňali do panelov médií v jednotlivých výukových aplikáciách eAutoškoly.sk animácie, vylepšené náčrty, fotografie a ďalšie obsahy. A na vhodnom mieste aj VR grafiky.

Ukážku VR grafiky si môžete pozrieť napríklad TU: UKÁŽKA VR 2019/