Do zošita autoškoláka: Jazda na snehu, po ľade a námraze – v našej online učebni

Najmä sever a východ Slovenska sú v týchto dňoch poriadne zasnežené a úplne bežne sa tam teraz jazdí na snehu. Ak si práve robíte jazdy v autoškole, istotne bude pre vás užitočné, ak si pozriete v našej učebni nasledujúce obsahy:

  • Modul 1: Pravidlá cestnej premávky – § 38  Osobitosti premávky v zimnom období
  • Modul 3. Teória: Zásady bezpečnej jazdy – časť: Jazda po ľade, snehu a námraze
  • Modul 2 . Videoseriál Daj to za volantom – časť 16 – Tipy a triky ako jazdiť na snehu
  • Modul 2: Videoseriál: Autoškola SME – časť 15 – Riziká jazdy na snehu

Samozrejme, k týmto výukovým témam majú prístup všetci inštruktori, ktorí sú klientmi eAutoškoly a môžu vám ich premietnúť na hodinách v učebni a spoločne ich s vami prediskutovať. Rovnako tak, tie isté obsahy si môžete pozrieť aj vy, žiaci týchto autoškôl a to kdekoľvek aj mimo učebne – teda doma, v škole, v autobuse atď. Všetko beží online v notebookoch, tabletoch alebo smartfónoch.

-ver-

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply