AUTOVINY.SK | Vodičský preukaz môžete teraz získať zadarmo! Podmienky:

Nadácia Volkswagen Slovakia spúšťa v spolupráci s Odborom dopravnej polície Prezídia Policajného zboru a organizáciou Úsmev ako dar ďalší ročník charitatívneho projektu, ktorým chce pomôcť deťom a mladým ľuďom získať vodičský preukaz. Táto iniciatíva sa zameriava v prvom rade na znevýhodnené deti vyrastajúce v centrách pre deti a rodiny. Vďaka vodičskému preukazu tak budú mať vybraní uchádzači v budúcnosti lepšiu šancu uplatniť sa na trhu práce, keďže mnohé pracovné ponuky už dnes vyžadujú od uchádzačov o zamestnanie oprávnenie viesť motorové vozidlo.

Tento ročník sa organizácia rozhodla podporiť až dvadsať detí, ktorým pokryje náklady na vodičský preukaz! Doteraz v podobných projektoch už pomohla nadácia týmto užitočným spôsobom viac ako 200 deťom.

/Podmienky, prihláškový formulár a časový harmonogram nájdete na zdrojovej stránke textu: https://www.autoviny.sk/novinky/119989/vodicsky-preukaz-mozete-teraz-ziskat-zadarmo-toto-su-podmienky?fbclid=IwAR1VtLU4WjtfTNvXJYcQTpyWjPbbJPfLwIrznF8EAOc3uEK8RDsoDsTagrc