APRÍL 2023 | Novinky a vylepšenia v online systéme eAUTOŠKOLA.sk / JVSCD.sk

Vážení klienti eAUtoškoly.sk, keďže nové generátory záverečných testov nám defacto stanovili aj nové výučbové predmety podľa okruhov otázok 1 až 10, aj my v online učebni sme prečíslovali a premenovali výučbové predmety tak, aby presne ladili ich názvy a poradie ako v záverečných generátoroch testov. Oveľa lepšie a intuitívnejšie tak budeme vedieť pripravovať žiakov. Zároveň sme dnes začali úplne nanovo vytvárať opakovacie testovacie aplikácie v predmete OP obdobným zladením názvov, aby sa žiaci vedeli pripravovať aj na čiastkové témy mimo záverečného generátora. Bude to heroická mravenčia práca rozložiť 1400 otázok správne na 10 opakovacích predmetov a trochu nám to potrvá, ale chceme kvalitu )))

Množstvo chýb a nepresností v oficiálnych podkladových otázkach, na ktoré upozorňujete, sme sa rozhodli na váš podnet uverejňovať u nás správne, avšak v každej otázke, kde bude rozpor medzi nesprávnou odpoveďou v generátore a správnou u nás, vložíme poznámku o tomto rozpore. Postupne, ako budú v oficiálnych generátoroch otázky opravovať, budeme aj my odstraňovať poznámky. Ukončenie prác opäť oznámime. V zásade vám však počas celej doby má všetko fungovať bez obmedzení.

Ak by niečo nesedelo, volajte, píšte faxujte, opravíme obratom!

Jaroslav Verlík, eAutoškola.sk
info@eautoskola.sk