eAutoškola sa dá veľmi pohodlne a efektívne využívať dvojsmerným spôsobom – v učebni inštruktormi, ale aj doma žiakmi. Výhodou je, že sa učíte z jedného obsahu, používate jedno konto, do ktorého pristupujete zo svojich počítačov, notebookov, tabletov alebo smartfónov. Kdekoľvek, kedykoľvek. Nič netreba inštalovať, bežíte online v bežnom webovom prehliadači!

Ako sa prihlásiť do online učebne
A práve k posledne menovanej výhode by sme chceli upozorniť, že  svoj počítač alebo mobil môžete nastaviť tak, že sa do online učebne dostanete na dva kliky. Ako? Postupujte podľa tohto jednoduchého návodu:

  • Od inštruktora v autoškole obdržíte prístupové meno a heslo do online učebne eAutoškoly,
  • Ešte pred prvým prihlásením si najprv aktivujte v nastaveniach vášho webového prehliadača voľbu ,,Povoliť ukladanie hesiel“ – či už v notebooku, tablete alebo mobile, podľa toho, čo používate,
  • Na stránke online učebne v okne Prihlásenie  zaškrtnite voľbu ,,Zapamätať používateľa“,
  • Následne sa prihláste zadaním mena a hesla,
  • Uložte si túto úvodnú stránku online učebne vo vašom prehliadači medzi záložky alebo obľúbené stránky.

Od tejto chvíle sa do online učebne dostanete kedykoľvek na dva kliky – prvým kliknete na webovú záložku v prehliadači, čím sa otvorí prihlasovacia stránka online učebne s predvpísanými prihlasovacími údajmi. Následne klik na tlačidlo Prihlásenie a ste tam!

Ako sa orientovať v online učebni

  • Po prihlásení sa vám zobrazí položka Predmety a kurzy. Po rozkliknutí názvov predmetov sa následne zobrazia kurzy v ňom a to vo forme ucelených multimediálnych aplikácií, na ktoré stačí klikať a po ich otvorení sa orientovať buď hovorenými inštrukciami alebo navigačnými tlačidlami.
  • Vzdelávacie aplikácie obsahujú multimédiá v interaktívnom rozhraní – vyžadujú si teda vašu súčinnosť a aktívne sledovanie
  • Z hľadiska technológií sú vzdelávacie obsahy optimalizované pre spúšťanie v bežnom webovom prehliadači. Netreba nič sťahovať ani inštalovať – všetko beží online a na bežnom aj mobilnom pripojení. Obsahy eAutoškoly prehráte tak na stolových počítačoch, notebookoch, netbookoch, ale aj na mobilných zariadeniach ako sú tablety, smartfóny či mobily.

Ako zmeniť heslo

Odporúčame všetkým našim klientom, teda autoškolám, meniť heslo vždy po skončené výcviku skupiny, alebo aspoň raz štvrťročne. Aby sme tento proces zjednodušili, v prihlasovacom okne vpravo na úvodnej stránke online učebne (teda nie tohto portálu) odteraz máte spoločné tlačidlo ,,Zabudnuté heslo / Zmeniť heslo“, ktoré vás prevedie jednoduchým procesom zmeny hesla kedykoľvek to uznáte za vhodné.

Ak potrebujete technickú podporu alebo ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať:

Jaroslav Verlík,
lektor, inštruktor, produktový manažér
tel. 0948 203 003
Email: info@eautoskola.sk