Ako efektívne vyučovať s eAutoškolou XIII.časť: Výučba a pomoc na diaľku online

Online učebňa je skvelým pomocníkom aj pre prípad, že  rôznych dôvodov nie je možná klasická prezenčná výučba (napríklad v súčasnosti v dôsledku pandémie koronavírusu, ale aj iných mimoriadnych udalostí). V krízových obdobiach sa zatvárajú učebne a prerušuje výuka. Vaši žiaci však nemusia len tak sedieť doma nečinne. Zaúkolujte ich do online učebne eAutoškola.sk – pustite ich do štúdia výukových aplikácií, otázok a odpovedí k príprave na skúšky, pozeraním vídeí a podobne. Dohodnite si krátke priebežné konzultačné stretká na diaľku,počas ktorých overíte, či sa vaši žiaci pripravujú, prípadne im zodpoviete otázky atď.

Ak máte záujem zistiť viac o tom, ako si natrvalo zaviesť do vzdelávania aj doplnkovú možnosť výučby na diaľku, konzultácie a podobne,obráťte sa na nás.

Jaroslav Verlík, tel. 0948 203 003, info@eautoskola.sk