Ako efektívne vyučovať s eAutoškolou X.časť: Prehľad obsahov online učebne – rýchly link

Ak sa chystáte používať eAutoškolu aj vo vašej učebni, priamo k výuke teórie, dnes vám ponúkame malý, ale užitočný typ napríklad pre prípravu tém a obsahov k najbližšej hodine – kedykoľvek budete potrebovať súhrnný prehľad obsahov všetkých aplikácií v jednotlivých predmetoch celej online učebne eAutoškola, nájdete ho voľne prístupný cez kliknutie na banner v strednom stĺpci úvodnej stránky portálu. Prípadne si zapamätajte veľmi jednoduchý link priamo na úvodnú stránku online učebne www.eautoskola.sk/lms (lms jev nagličtine learning management systems). Týmto spôsobom viete veľmi rýchlo a prehľadne zistiť, ktoré témy sa nachádzajú v ktorom predmete a otvárať ich na hodine. Zostavíte si tak hodiny v ľubovoľnom radení obsahov, podľa vlastných predstáv a potrieb. Vyskúšajte!

 

Be the first to comment

Leave a Reply