Video na dnes: Pozrite sa na dvoch totálnych idiotov za volantom autobusu!

Ak vlezú na železničné priecestie počas svietiacej signalizácie vodiči-amatéri, je to závažné porušenie pravidiel cestnej premávky a trestom by mala byť okamžitá strata vodičáku a návrat na kompletný kurz do autoškoly. Ak však takúto vec vykonajú vodiči-profesionáli, dokonca vodiči autobusov s pasažiermi, mal by to byť trestný čin, za ktorý sa ide rovno do basy a doživotný zákaz viesť všetko okrem detskej trojkolky a indickej rikše. Myslíte si, že také niečo nie je možné? Ale je:

Centymetry od tragedii

Centymetry od tragedii. Wjechał na tory i machał do maszynisty pendolinoFilm, który publikujemy, pokazuje, jak niewiele brakowało do tragedii. Kierowca autobusu zignorował migające czerwone światło na przejeździe kolejowym. Niedługo potem rozpędzony pociąg uderzył w tył autobusu.Nagranie z kamer monitoringu na rogatkach w Nowym Dworze Mazowieckim publikujemy jako przestrogę. Pokazuje ono, jak może skończyć się ignorowanie sygnalizacji świetlnej. We wtorek po południu pociąg pendolino uderzył tam w autobus uwięziony między szlabanami.Więcej na https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,centymetry-od-tragedii-wjechal-na-tory-i-machal-do-maszynisty-pendolino,242291.html

Posted by Policja Pro on 29. september 2017

Pridať komentár